Antalya Gazipaşa Belediye Hizmet Binası Yarışması Sonuçları Açıklandı

Gazipaşa Belediyesi'nin yeni binasının tasarımı için açılan yarışma sonuçlandı.

25 Şubat’ta ilan edilen yarışma süreci jürinin seçimini tamamlamasıyla sona erdi. Yarışmada dereceye giren isimler şu şekilde belirlendi:

1. Ödül

Ekip
– Tolga İltir- Mimar
– Bekir Ufuk Yıldırmer- İnşaat Mühendisi
– Emre Yalçın- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Servet Seden Çakıroğlu- Makine Mühendisi

Yardımcılar
– Selçuk Doğramacı- Mimar

2. Ödül

Ekip
– Aytaç Dönmez- Mimar
– Ali Şimşek-Mimar
– Selcen Gürbüz- İnşaat Mühendisi
– Melek Kamalı- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Bilgin Hasan – Makine Mühendisi

3. Ödül

Ekip
– Mahir Ünal- Mimar (Ekip Başı)
– Melih Bulguz- İnşaat Mühendisi
– Rıza İnce- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Mutlu Palalar – Makine Mühendisi

Yardımcılar
– Hazal Çiçek- Mimar
– Melis Baloğlu-Mimar

Danışman
– Erguvan Özgür Ünal- Mimar

1. Mansiyon

Ekip
– Seçil Yavuz- Mimar
– Mehmet Can Günay-Mimar
– Selim Tabak-Mimar
– Çiğdem Tabak-Mimar
– Ahmet Özakcan- İnşaat Mühendisi
– Ahmet Kurtoğlu- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Murat Durmaz – Makine Mühendisi

2. Mansiyon

Ekip
– Süleyman Akkaş- Mimar ( Ekip Başı)
– Nihal Şenkaya Akkaş-Mimar
– Mustafa Kızıltunç- İnşaat Mühendisi
– Rıza İnce- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Fatma Kaygısız – Makine Mühendisi

Yardımcılar
– Ceren Temel- Mimar

3. Mansiyon

Ekip
– Kemal Serkan Demir- Mimar
– Ece Türker-Mimar
– Ali Erman Aydın- İnşaat Mühendisi
– Fethi Kaya- Elektrik Elektronik Mühendisi
– Ahmet Çavuşoğlu – Makine Mühendisi

4. Mansiyon

Ekip
– Yıldırım Gigi-Mimar (Ekip Başı)
– Gizem Kaya – Mimar
– Fırat Çoban-Mimar
– Erkan İrdem-İnşaat Mühendisi
– Mustafa Aydın-Elektrik Mühendisi
– Ersin Ekşi-Makine Mühendisi

Gazipaşa Belediye Başkanlığı tarafından “Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği” kuralları içinde “Serbest, Ulusal ve tek kademeli” olarak açılan yarışmada 55’i proje teslim edildi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Cemburak Özgenç’in de katıldığı değerlendirme çalışmaları Ömer Selçuk Baz, Şevkiye Erdal, Ervin Garip, Nevzat Oğuz Özer ve Evrim Soysal’dan oluşan asli jüri tarafından yapıldı.

Yarışmanın kolokyumu 8 Haziran 2013 Cumartesi günü Gazipaşa’da yapılacak.

Etiketler

Bir cevap yazın