Antakya Köprübaşı Kent Meydanı ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Proje Yarışması Sonuçlandı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından açılan "Antakya Köprübaşı Kent Meydanı ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Proje Yarışması" sonuçlandı. Jüri raporunu inceleyebilirsiniz.

Kimlik Tespit Tutanağı

Rumuz Tespit Tutanağı

1. Ödül – 38476

Ervin Garip-Mimar (Ekip Temsilcisi)
S. Banu Garip- Mimar
A. Ahu Akgün- Şehir Plancı
Kamer Özaydan-Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

Samet Küçükbay-İç Mimar
Fatma Karakaya Göker-İç Mimar
Salih Gül-Mimarlık Öğrencisi
Yağız Ateşoğlu-Mimarlık Öğrencisi

2. Ödül – 16209

Bahadır Kantarcı-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ece Avcı- Mimar
Yasemin Çetinkaya- Şehir Plancı
Ece Kaya-Peyzaj Mimarı

Danışman

Egemen Onur Kaya-Mimar

Yardımcılar

Gün Rodoplu-Mimar
Merve Kalkan-Mimarlık Öğrencisi
Ertuğrul Yıldız-Mimar
Sıla Kutlu-Mimarlık Öğrencisi
Beyzanur Meriç-Mimarlık Öğrencisi
Burhan Akkaya-Mimar
Mehmet Yalçınkaya-Mimarlık Öğrencisi
Burak Develi-Mimar

3. Ödül – 72961

Özlem Atak Doğan-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Umut Doğan-Şehir Plancısı
Sema Serim-Mimar
Duygu Ovacık Çoruh-Mimar
Yusuf Doğan-Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:

Kübra GÜLHAN, Mimar

1. Mansiyon – 62580

Sacit Arda Karaatlı-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Lebriz Atan Karaatlı- Mimar
Merve Yavuz- Peyzaj Mimarı
Cihan Şehla- Şehir Plancısı

Yardımcılar

Sena Şeyma Can-Mimar
Enver Yiğit Doğan-Mimar
Berfu Oker-Mimar

2. Mansiyon – 76154

Zuhal Kol-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ozan Önder Özener- Mimar
Ozan Şen-Mimar
Berna Yaylalı- Peyzaj Mimarı
Zehra Saday Aygün-Mimar
Zeynep Küheylan-Mimar
Başak Demireş Özkul-Şehir Plancısı

Danışman

Carlos Zarco Sanz-Mimar

Yardımcılar

Mehmet Bulut-Mimarlık Öğrencisi
Yağmur Özgüner- Mimarlık Öğrencisi
Tuğçe Dilan Özdemir- Mimarlık Öğrencisi
Yasir Mahdi- Mimarlık Öğrencisi

3. Mansiyon- 52738

M. Batu Kepekçioğlu-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Tayfun Salihoğlu-Şehir Plancısı
Ecem Çalışkan-Mimar
D. Dinemis Aman- Peyzaj Mimarı
Emre Söylemez- Şehir Plancısı
Neslişah Kesici- Şehir Plancısı
Nihan Balkan- Şehir Plancısı
Erkan Akan-Mimar
Berkant Temiz-Mimar
Recep Çetin-Mimar
Özge Taşpınar-Mimar
Ayşe Feyza Karakoç-Mimar
Burcu Soygüzeloğlu-Şehir Plancısı
Araf Öykü Türken-Mimar
Didem İçen-Mimar

Danışman

Kaan Özgün-Peyzaj Mimar
Emrah Erdem Özlü-İnşaat, Harita, Ulaştırma Mühendisi
Can Hançer-Çevre Mühendisi
Faruk Uyan-Mimar

Yardımcılar

Diler Çiftçi-Orman Mühendisi/Peyzaj Mimarı
Sümeyye Karakaya-Mimar
Murat Demirer-Dijital Grafik Sanatçısı
Sueda Sünnetçi-Mimar
Hande Yalçın-Mimar
Aybüke Tüylüoğlu-Şehir Plancısı
Ali Yasin Sarıoğlu-Geomatik Mühendisi
Büşra Aydın-Ulaştırma Mühendisi
Halit Kaya-Tekniker

Satın Alma – 54907

Nesli Naz Aksu-Mimar/Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Ezgi Başar- Mimar
Zehra Aksu-Mimar
Gülşen Aytaç-Şehir Plancısı
Ali Sinan Kalpaklı-Peyzaj Mimarı

Danışman

Adnan Aksu-Mimar
Atilla Aksu- Jeofizik Mühendisi

Yardımcılar

Aleyna Yalçınkaya
K. Gaye Gültekin
G. Başak Şahin
Ece Er
Serpil Karaca

Satın Alma – 90913

Selim Atak-Mimar (Ekip Temsilcisi)
T. Doğu Ayan-Peyzaj Mimarı
Umut Cırık-Şehir Planes

Satın Alma – 15326

Ezel Yağmur Cebi Okumuş-Mimar/Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Cemil Hamdi Okumuş-Peyzaj Mimarı
Paşa Kaya-Mimar/ Peyzaj Mimarı
Demet Yılmaz Yıldırım-Mimar
Ayşegül Özyavuz-Şehir Plancısı

Danışman

Ebru Şahin Taşçı-Mimar
Emre Taşçı-Mimar
İsa Eren Akbıyık-Peyzaj Mimarı
Naciye Kara- Peyzaj Mimarı
Kenan Aydınoğlu-Peyzaj Mimarı
Burcu Balaban Yılmaz-Peyzaj Mimarı
Süleyman Aydoğmuş-Peyzaj Mimarı
Ergün Aktaş-Mimar

Etiketler

2 yorum

Bir cevap yazın