AA Istanbul Visiting School 2018 Kapsamında Verilen Bursu Kazanan Kişi Belli Oldu

Architectural Association (AA) School of Architecture ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen AA İstanbul Visiting School 25 Haziran – 06 Temmuz 2018 tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde düzenlenecek.

AA Istanbul Visiting School Kapsamında Verilen Bursu Kazanan Kişi Belli Oldu

AA Istanbul Visiting School’a katılmak isteyen 1 kişiye tam burs verileceğine dair yapılan çağrıya toplam 30 portfolyo gönderildi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda bursu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi alan Serkan Kocabay kazandı.

AA Istanbul Visiting School 2018: Robotic Mediations’a Başvurular Devam Ediyor

AA Istanbul Visiting School, Architectural Association (AA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliği ile düzenlenmekte olan ortak eğitim, çalışma ve üretime dayalı eğitim platformu.

AA Istanbul Visiting School, “Robotic Mediations” başlığı altında 25 Haziran – 06 Temmuz 2018 tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenecek. Başvurular için son tarih 15 Haziran 2018.

Geçmiş senelerde olduğu gibi yenilikçi tasarım metodolojileri ve büyük ölçekli prototip teknikleri üzerine araştırmalarını sürdürecek olan AA Istanbul Visiting School, uluslararası alanda faaliyet gösteren Zaha Hadid Architects, Architectural Association gibi kurumlarda çalışan bir dizi uzmanı bir araya getirecek.

AA Istanbul Visiting School 2018: Robotic Mediations hakkında detaylı bilgi buradan alınabilir. 

Etiketler

Bir yanıt yazın