5 Ocak Parkı ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Adana Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından, Adana’nın Kurtuluşunun 100. Yılı Anısına düzenlenen 5 Ocak Parkı ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

1. ÖDÜL (74931)

Müellif

  • M. Batu KEPEKÇİOĞLU (Mimar) (Ekip Başı)
  • Tayfun SALİHOĞLU (Şehir ve Bölge Plancısı)
  • Nihan BALKAN (Şehir Bölge Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı)
  • Ecem ÇALIŞKAN (Mimar)
  • Diler ÇİFTÇİ (Orman Müh.-Peyzaj Mimarı)
  • Doğa Dinemis AMAN (Peyzaj Mimarı)
  • Emre SÖYLEMEZ (Şehir Bölge Plancısı)
  • Neslişah KESİCİ (Şehir Bölge Plancısı)
  • Burcu SOYGÜZELOĞLU (Şehir Bölge Plancısı)
  • Erkan AKAN (Mimar)
  • Nesim Doğuş YELEKÇİ (Mimar)
  • Büşra Aysel ŞENGEL (Mimar)
  • Abdullah Ömer AKMAN (Peyzaj Mimarı)

Yardımcı

  • Hande YALÇIN (Mimar)
  • Selen ÖZTÜRK (Şehir ve Bölge Plancısı)
  • Merve ÖZKAL (Şehir Bölge Plancısı)
  • Araf Öykü TÜRKEN (Mimar)
  • Ceminur KAYA (Mimarlık Öğrencisi)
  • Murat DEMİRER (Dijital Grafik Sanatçısı)
  • Ceminur Kaya (Mimarlık Öğrencisi)

Danışman

  • Emrah Erdem ÖZLÜ (İnşaat, Harita, Ulaştırma Müh.)
  • Faruk UYAN (Mimar, Aydınlatma Uzmanı)
  • Elif UYAN (İç Mimar, Aydınlatma Uzmanı)

2. ÖDÜL (92861)

  • Umut DOĞAN (Şehir Plancısı ve Kentsel Tasarım Uzmanı) (Ekip Başı)
  • Özlem ATAK DOĞAN (Mimar)
  • Duygu OVACIK ÇORUH (Mimar)
  • Sema SERİM (Mimar)
  • Yusuf DOĞAN (Peyzaj Mimarı)
  • Kübra GÜLHAN (Mimar)

3. ÖDÜL (47352)

Müellif

  • Bülent BATUMAN (Mimar) (Ekip Başı)
  • Hatice KARACA (Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Mimarı)
  • Okan CAN (Şehir Plancı)
  • Gizem KARABAY CAN (Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Mimarı)

Yardımcı

  • Duru KAMAN (Kentsel Tasarım ve Peyzaj M. Öğrencisi)
  • Melek KAYNAR (Mimar)

1. MANSİYON (53726)

Müellif

  • Cemil Hamdi OKUMUŞ (Peyzaj Mimarı) (Ekip Başı)
  • Ezel Yağmur ÇEBİ OKUMUŞ (Peyzaj Mimarı ve Mimar)
  • Paşa KAYA (Peyzaj Mimarı ve Mimar)
  • Kenan AYDINOĞLU (Peyzaj Mimarı)
  • Ayşegül Özyavuz (Şehir Plancısı)
  • Beyza KARADENİZ (Şehir Plancısı)
  • Naciye KARA (Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Mimarı)
  • Gizem Yağmur GÖLBAŞI (Peyzaj Mimarı)
  • Demet Yılmaz YILDIRIM (Mimar)
  • Alperen GÜMÜŞ (Mimar)

Danışman

  • Öner DEMİREL (Peyzaj Mimarı)

Yardımcı

  • Recai TOYLAN (Peyzaj Mimarı)

2. MANSİYON (53928)

Müellif

  • Murat ÇAĞLAR BAYDOĞAN (Mimar) (Ekip Başı)
  • Fazıl AKDAĞ (Mimar)
  • Ceyhan YÜCEL (Şehir Plancı)
  • Özlem KEVSEROĞLU DURMUŞ (Peyzaj Mimarı)
  • Melike SABAH (Mimar)

Yardımcı

  • Marziya Arva AYDOĞDU (Mimar)
  • Fatma Betül KÜNYELİ (Mimar)
  • Afragül ERGENÇ (Mimarlık Öğrencisi)
  • Alihan CERİT (Mimarlık Öğrencisi)
  • Ali ŞAHİN (Mimarlık Öğrencisi)
  • Özcan EROĞLU (Mimarlık Öğrencisi)
  • İsmail Erdi HALİS (Mimarlık Öğrencisi)

3. MANSİYON (15371)

Müellif

  • İsa Eren AKBIYIK (Peyzaj Mimarı) (Ekip Başı)
  • Mehmet Nazım ÖZER (Şehir Plancısı)
  • Savaş Zafer ŞAHİN (Şehir Plancısı)
  • Zeynep Esengil CEYLAN (Mimar)

Yardımcı

  • Merve TOKMAK (Peyzaj Mimarı)
  • Dilara Büşra CANSEVER SÜMBÜL (Şehir Plancısı)
  • Ömer Kaan KURUSAKIZ (Şehir Plancısı)
  • Burcu Balaban YILMAZ (Kentsel Tasarımcı- Peyzaj Mimarı)

SATIN ALMA (08047)

Müellif

  • Emrah AKPINAR (Mimar) (Ekip Başı)
  • Oknur ÇALIŞKAN (Mimar)
  • Harun BALCI (Şehir Plancı)
  • Meltem ERDİL (Peyzaj Mimarı)

Yardımcı

  • Furkan TOKMAK (Mimar)
  • Özge SARIHAN (Mimar)
  • Buket AKPINAR (Mimar)

SATIN ALMA (42571)

Müellif

  • Özge ÖZTÜRK SAATİ MOGHADDAM (Mimar) (Ekip Başı)
  • Hazal GÜNER (Mimar)
  • Ezgi DUMAN (Mimar)
  • Beyza Şat (Peyzaj Mimarı)
  • Yılmaz ALTINPARMAK (Şehir Plancı)

Danışman

  • Amir HOSSEİN SAATİ MOGHADDAM (Mimar)

Yardımcı

  • Ozan Kağan ALTUNBAŞ (Mimar)
  • Halil DURMUŞ (Mimar)
  • Feyzanur SANDIKÇI (Öğrenci)
Etiketler

Bir cevap yazın