2015 Ajanda Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nin açtığı Sağlıklı Kentler temalı 2015 Ajanda Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Ödül töreni ve sergi açılışı 25 Ekim 2014 Cumartesi günü saat 18:00’da Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yıldız Sarayı Dış Karakol binasında yapılacak.

Sonuçlar

Birinci Ödül ve Kapak Fotoğrafı
Sebahattin Özveren / Yüzücüler- İstanbul

İkinci Ödül ve Kapak Fotoğrafı
Nuri Çorbacıoğlu / İsimsiz- Uçhisar- Nevşehir

Üçüncü Ödül ve Kapak Fotoğrafı
Kemal Özkılıç / İsimsiz- Başakşehir- İstanbul

Eşdeğer Ödül 01
Serdar Şeker / İsimsiz- Seka Park- Kocaeli

Eşdeğer Ödül 02
Olcay Sarıkaya / İsimsiz- Mersin

Eşdeğer Ödül 03
Gürsel Egemen Ergin / Köprüdekiler- İstanbul

Eşdeğer Ödül 04
Mehmet Özdemir / İsimsiz- Ayvalık- Balıkesir

Eşdeğer Ödül 05
Mehmet Özdemir / İsimsiz- İzmir

Eşdeğer Ödül 06
Cüneyt Çelik / İsimsiz- İstanbul

Eşdeğer Ödül 07
Mustafa Kocakoç / Yıkım- İstanbul

Eşdeğer Ödül 08
Mürsel Yağcıoğlu / Kadıköy- İstanbul

Eşdeğer Ödül 09
Mürsel Yağcıoğlu / İşçiler- Taksim-İstanbul

Eşdeğer Ödül 10
Fatih S. M. Şadoğlu / Fatih’ten baktınız mı?- Fatih- İstanbul

Eşdeğer Ödül 11
Adnan Teymur / İsimsiz- İzmir

Eşdeğer Ödül 12
Arzu İbranoğlu / Sergi- İstanbul

Eşdeğer Ödül 13
Murat İbranoğlu / Yürüyüş- Ankara

Eşdeğer Ödül 14
Hasan Hulki Muradi / Hayatın Dengesi- Adıyaman

Eşdeğer Ödül 15
İsmet Danyeli / Bisiklet- Kuşadası- Aydın

Eşdeğer Ödül 16
Sebahattin Özveren / Balıklama- İstanbul

Eşdeğer Ödül 17
Fatma Demir / Oyun- Osmancık- Çorum

Eşdeğer Ödül 18
İhsan İlze / Erzurum- Erzurum

Eşdeğer Ödül 19
Ali Osman Ak / Işığım- Bursa

Eşdeğer Ödül 20
Zühdü Bilgin / Bu Değil- Ankara

Eşdeğer Ödül 21
Kayhan Güç / Gündoğumu- Kavacık- İstanbul

Eşdeğer Ödül 22
Kayhan Güç / Balıkçılar- Beykoz- İstanbul

Eşdeğer Ödül 23
Sami Uçan / İsimsiz- Denizli

Eşdeğer Ödül 24
Sami Uçan / İsimsiz- Kahramanmaraş

Eşdeğer Ödül 25
Ali Haydar Ceylan / Rüzgar Gülleri- Yalova

Eşdeğer Ödül 26
Yavuz Yaman / Plaj- Kaş- Antalya

Eşdeğer Ödül 27
Güldeniz Tatlıcan / İsimsiz- Unkapanı- İstanbul

Eşdeğer Ödül 28
Kadir Çivici / Boğaz- İstanbul

Eşdeğer Ödül 29
Erkan Baldan / Nefes Almak- Gölcük- Kocaeli

Eşdeğer Ödül 30
Sare Kural / Rüzgar Gülü- Koceli

Eşdeğer Ödül 31
K. Ömer Celep / Dilenci- İstanbul

Eşdeğer Ödül 32
Zehra Arslan Ceylan / Üsküdar’da Kar- Üsküdar- İstanbul

Eşdeğer Ödül 33
Şadiye Yaralı / Renkli Sokak- İzmir

Eşdeğer Ödül 34
Özgür Gedik / Atlayan- Kerpe- Kocaeli

Eşdeğer Ödül 35
Hazım Engin / Kırmızı Düşler- Kadıköy- İstanbul

Eşdeğer Ödül 36
Fahri Yılmaz / Körfezde Sis- Gölcük- Kocaeli

Eşdeğer Ödül 37
Fahri Yılmaz / Sisli Sabah- Gölcük

Eşdeğer Ödül 38
Orhan Kartal / Kent ve Demokrasi- Hasankeyf- Batman

Etiketler

Bir cevap yazın