2014 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri

World Photography Organisation (WPO) 70.000 katılımın olduğu 2014 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'ni açıkladı.

Açık/Open, Gençler/Youth ve Ulusal/National kategorilerinde açılan fotoğraf yarışması dünyadan 139.554 fotoğraf katılımına sahne oldu. Ödüller 30 Nisan’da Londra’da yapılacak bir galayla teslim edilecek. Açık yarışmada ödül alan ilk 10 fotoğrafçıya 5.000$ ödülün yanısıra Yılın Fotoğrafçısı ünvanı verilecek.

Yarışma kategorilerinden ulusal kategori ödülleri Açık kategorisinden seçildi.

Etkinliğin detaylarını buradan görebilir, hatta isterseniz galada bulunabilirsiniz. 

Şimdi kazananlar:

Kazananlar (Tüm liste için tıklayın.)

Hong Kong Ulusal Ödülü, 1. – Cheung Lai San

Open Kazananı “Tarihi Bir Kasabada Yağmur” – Chen Li

Open Kazananı “Zavallı Tanrı” – Arup Gosh

Singapur Ulusal Ödülü, 1. – Chin Boon Leng

Open Kazananı “Merdivenlerin Altında” – Holger Schmidtke

Open Kazananı “Fotoğraf Hikayesinin Sahne Arkası” – Hairul Azizi Harun

Hollanda Ulusal Ödülü, 1. – Theo de Witte

Open Kazananı “Yıldızlı Işıkevi” – Ivan Pedretti

Hong Kong Ulusal Ödülü, 2. – Chi Hung Cheung

Kolombiya Ulusal Ödülü,2. – Kristhian Castro

Almanya Ulusal Ödülü, 3. – Wolfgang Weinhardt

Nordik Ulusal Ödülü, 1. – Michael Nordqvist

Endonezya Ulusal Ödülü,1. – Irwansyah 

Endonezya Uusal Ödülü, 2. – Adhi Prayoga

Viyetnam Ulusal Ödülü, 3. – Minh Ngo Thanh

Open Kazananı “Rodeo” – Valerie Prudon

Britanya Ulusal Ödülü, 2. – Simon Morris

Britanya Ulusal Ödülü, 1. – Sean Batten

Nordik Ulusal Ödülü, 2. – Elly Prestegard

Endonezya Ulusal Ödülü, 3. – Bobby Bong

Polonya Ulusal Ödülü, 1. – Mateusz Baj

İspanya Ulusal Ödülü, 1. – Rafael Gutiérrez Garitano

Şili Ulusal Ödülü, 1. – Cristian Alvarado

Güney Kore Ulusal Ödülü, 1. – Dowon Choi

Avustralya Ulusal Ödülü, 1. – Neville Jones

Youth Kazananı “İmam Hüseyin’e Ağıt” – Bohran Mardani

Yeni Zelanda Ulusal Ödülü, 2. – Andrew Cornaga

Ekvador Ulusal Ödülü, 1. – Luis Chandi Paez

İsviçre Ulusal Ödülü, 1. – Patrick Ems

Viyetnam Ulusal Ödülü, 1. – Trinh Xuan Hai

Nordik Ulusal Ödülü, 3. – Lise Sundberg

Almanya Ulusal Ödülü, 1. – Holger Schmidtke

Youth Kazananı ” Yaşam ve Çizgi” – Turjoy Chowdhury

Open Kazananı “İlk Kar” – Vlad Eftenie

Ekvador Ulusal Ödülü, 3. – David Carchi

Çin Ulusal Ödülü, 3. – Minwei Yan

Tayland Ulusal Ödülü, 1. – Suthas Rungsirisilp

Youth Kazananı “İsimsiz” – Paulina Metzscher

Peru Ulusal Ödülü, 1. – Milko Torres Ramirez

Open Kazananı “Çamurlu Gülücük” – Alpay Erdem

Etiketler

Bir cevap yazın