2011 S.O.S İstanbul Yarışması’nın Sonuçları Belli Oldu!

S.O.S İstanbul - Kuşdili Çayırı ve Çevresi Yeniden İşlevlendirme Sürecine Alternatif Çözümler konulu mimarlık fikir projesi yarışmanın sonuçları belirlendi. Sonuçlara göre ödül alan ekipler şu şekilde sıralanıyor:

1. Ödül : 5 sıra no.lu ve 52749 rumuzlu proje

İlknur Karlı / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4.sınıf

Emre Kıyak / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

Hakan Kılınç / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

2. Ödül : 23 sıra no.lu ve 73946 rumuzlu proje

Emre Özdemir / Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

Tolgahan Akbulut / Mimar Sinan Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama,4. sınıf

Onur Deniz Yılmaz / Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 2. sınıf

Hürsel Sarıdağ / Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

Recep Şalk / Mimar Sinan Üniversitesi, Matematik Bölümü, 3. sınıf

3. Ödül : 15 sıra no.lu ve 28067 rumuzlu proje

Esra Koyun / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4 sınıf

Duygu Nart / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4 sınıf

1. Mansiyon : 3 sıra no.lu ve 30707 rumuzlu proje

Esma Selen Aksoy / İTÜ, Mimarlık – Peyzaj Mimarlığı Bölümleri, 4 sınıf

Ece Sıla Bora / İTÜ, Mimarlık – Peyzaj Mimarlığı Bölümleri, 4. sınıf

Semiha Altıntaş / İTÜ, Mimarlık – Peyzaj Mimarlığı Bölümleri,

2. Mansiyon : 12 sıra no.lu ve 84631 rumuzlu proje

Esra Karagümüş / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4 sınıf

Ece Ilgın Avcı / İTÜ, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

Nazlı Demirci / Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 4. sınıf

3. Mansiyon : 2. sıra no.lu ve 86891 rumuzlu proje

Mehmet Ziya Alpertong / Yeditepe Üniversitesi, Mimarlık – Peyzaj Mimarlığı Bölümü,

Begüm Özerk / İTÜ, Peyzaj Mimarlığı Bölümü, 4. sınıf

4. Mansiyon : 20 sıra no.lu ve 28074 rumuzlu proje

Tuğçe Torunlar / Yeditepe Üniversitesi, Mimarlık Bölümü,

Mehmet Hamarat / Yeditepe Üniversitesi, Mimarlık Bölümü,

5. Mansiyon : 6 sıra no.lu ve 78586 rumuzlu proje

Can Şahin / Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 3. sınıf

Faik Özgür Demirkılıç / Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 3. sınıf

Mustafa Köse / Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 3. sınıf

Taha Gülsüm / Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 3. sınıf

Yarışmanın jüri değerlendirme raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın