12 Mimardan 12 Ünlü Evi

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi işbirliğiyle bir araya gelen ünlü isimler, bir sosyal sorumluluk projesi olan "Sokak Lambası"na destek vermek amacıyla evlerinin kapısını ziyaretçilere açıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi işbirliğinde gerçekleştirilen TOG Concept projesi kapsamında; sanat, cemiyet ve basın dünyasından 12 ünlü isim Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek, tanıtmak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla bir araya geldi. 12 ünlü mimarının, 12 ünlü ismin zevkine ve seçimlerine uygun olarak Mudo Concept koleksiyonlarıyla dekore ettiği dairelerle destek verdiği TOG Concept sergisi; sokakta çalışan çocukların, sosyal aktiviteler aracılığıyla kendi potansiyellerini keşfetmelerini, özgüven kazanmalarını ve bu sayede toplumsal yaşama katılmalarına yardım eden “Sokak Lambası” projesine kaynak olarak geri dönecek.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Toplum Gönüllüsü gençler ile birlikte 2004 yılından beri yürüttüğü “Sokak Lambası” projesi, sokakta çalışan çocukların sorunlarını ve ihtiyaçlarını gözlemleyerek toplumsal yaşam içinde yer almasını sağlıyor. “Sokak Lambası” projesi ile yola çıkan ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek için ele ele veren Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi; sokakta çalışan çocukları sosyal yaşamın içine dâhil etmek ve kaynak sağlamak için “TOG Concept”i hayata geçirdi.

24 Kasım 2011 – 4 Aralık 2011 tarihleri arasında ziyarete açılacak olan TOG Concept sergisini, isteyen herkes Trump Towers’da 10 TL ücreti karşılığında ziyaret ederek projeye destek verebilecek. Sergi giriş ücretlerinden elde edilecek gelir tutarı kadar Mudo Concept tarafından yapılacak katkıyla Sokak Lambası projesi; sokakta çalışan çocukların sosyal hayatlarına ışık tutmaya devam edecek.

TOG Concept’e kimler destek oluyor?

1- Acun Ilıcalı & Emrah Kutlar

2- Arzuhan Yalçındağ & Çağlayan Tuğal

3- Ayşe Arman & Mahmut Anlar

4- Caroline Koç & Gökhan Avcıoğlu

5- Hülya Avşar & Merve Benice Musluoğlu

6- İbrahim Kutluay & Şebnem Buhara

7- İzzet Çapa & Sandra Arslanoğulları

8- Oya Eczacıbaşı & Mustafa Toner

9- Rana Tabanca & Hakan Ezer

10- Siren Ertan & Hakan Helvacıoğlu

11- Türkan Şoray & Emir Uras

12- Ümit Boyner & Cem Kocacıklıoğlu

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın