11. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

RAF Ürün Dergisi'nin 2017 Ocak sayısının kapağında yer alacak tasarım, Arkitera.com editörlerinin ön elemesi ve jüri üyelerinin oylarıyla belirlendi.

Bu sene, Kapak Tasarım Yarışması’na 315 kişi tasarımlarıyla başvurdu. RAF Ürün Dergisi’nin 2017 Ocak sayısının kapağında yer alacak tasarım, Arkitera.com editörlerinin ön elemesi ve jüri üyelerinin oylarıyla seçildi.

2016 yılının kapaklarını tasarlayan tasarımcılardan oluşan seçici kurulda Deniz Aslan, geçen yılın kazananı Demet Çekiç, Belemir Dalokay, Enise Burcu Derinboğaz, Can Kubin ve Ata Turak jüri üyeliği yaptı.

Afif Eymen Nalbant Kazandı
23 Aralık tarihinde Arkitera.com editörleri oylaması sonrasında belirlenen ilk 21 tasarım üzerinden yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda Afif Eymen Nalbant’a ait olan tasarım, RAF Ürün Dergisi Ocak 2017 sayısının kapağında yer almak üzere ödüle layık görüldü. Bununla birlikte 2018 Ocak sayısının kapak tasarımının seçileceği bir sonraki yarışmada da jüri üyelerinden biri olmaya da hak kazanan yarışmanın birincisi, 16 Gb iPad Air kazandı.

Birinciye ait tasarımı 2017 Ocak RAF Ürün Dergisi’nin kapağında görebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın