11. PMOGenç Yaz Kampı Başvuruları Başladı

PMOGenç Yaz Kampı`nın onbirincisi 13-27 Ağustos 2017'de Denizli'de yapılıyor. Başvuru için son tarih 27 Temmuz 2017, saat 17:00.

Yaz Kampı Hakkında

Peyzaj Mimarlığı bölümlerinde eğitim gören Peyzaj Mimarlığı öğrencilerinin meslek pratiği ile buluşmalarını sağlamak, öğrenciler aralarındaki iletişimi geliştirmek, Oda ile bağlarını kurmak, PMOGenç örgütlülüğünü büyütmek ve var olan bağları güçlendirmek hedefleniyor.

Kültürel ve Doğal Peyzaj alanlarının en güçlü şekilde gözlemlenebildiği Hierapolis, Laodikya gibi doğal ve kültürel emanet alanlarının yanı sıra, kentsel dokusu anlamıyla tarihi bir kent çekirdeği ile gelişmiş, kentsel tasarım çalışmalarının yanı sıra bir dizi toplantı, atölye ve kültürel etkinlikleri de kapsayan PMOGenç 11. Yaz Kampı / Okulu, 13 Ağustos 2017 ile 27 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Başvuru

PMOGenç 11. Yaz Kampı / Okulu ‘na katılım için başvuru formu doldurularak 27 Temmuz 2017 saat 17.00’e kadar; pmogenc@peyzajmimoda.org.tr adresine ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Katılım Koşulları

PMOGenç üyesi olmak (henüz üye değilseniz tıklayınız).

Eğitmen Kadrosu

Prof. Dr. Halim PERÇİN, Peyzaj Mimarı
Doç. Dr. Murat ZENGİN, Peyzaj Mimarı
Yrd. Doç. Dr. Oktan NALBANTOĞLU, Peyzaj Mimarı
Dr. Sinem ÖZDEDE, Peyzaj Mimarı
Tolga AYDAR, Peyzaj Mimarı
Can Kubin, Yüksek Şehir Plancısı
Cengiz BEKTAŞ, Mimar

Kamp Koordinatörü

Harun KILIÇOĞLU, Peyzaj Mimarı

İletişim

Burak SEVİM, Peyzaj Mimarı
T: 0 312 418 6250
E: pmogenc@peyzajmimoda.org.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın