ZOW İstanbul 2011

ZOW- Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı'nın kısaltmasıdır. Bu üç harften oluşan ZOW sözcüğü uluslararası mobilya tedarikçileri için vazgeçilmezler arasına girmiştir.

1995 yılında ilk kez Bad Salzuflen’de (Almanya) düzenlendiğinden bu yana Almanya, İspanya, ve Rusya’de mobilya endüstrisinin en önde gelen organizasyonlarından biri haline gelmiştir.

ZOW kurucusu SURVEY Marketing + Consulting Bielefeld (Almanya), ZOW İstanbul fuarını ilk kez 2008 yılının Ocak ayında gerçekleştirmiştir. Ekim 2009′ da ise bu fuarın ikincisi düzenlenmiştir. Geçen bir yıl içinde katılımcı ve ziyaretçi sayısı yaklaşık % 50 oranında artış göstermiştir.

Profesyonel ziyaretçilerden fuar sonunda alınan geri dönüşler çok iyi yönde olmuştur. Bu nedenle ZOW fuarı, Türkiye, Karadeniz bölgesi ve Orta Doğu ‘ da mobilya yan sanayi ve iç tasarım alanında önde gelen tedarikçi liderlerinin buluştuğu platform haline gelmiştir.

Bir sonraki ZOW fuarı önümüzdeki yıl, 15 – 18 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenecek.

Etiketler

Bir yanıt yazın