Yıkımın Belleğinde Mekan

Eskişehir Teknik Üniversitesi Ortak Alan Mekan Tasarlama ve Planlama Kulübü'nün mekan üzerine düzenledikleri 'Ortak Alan Interdisipliner Söyleşiler Serisi'nin yedincisine Nevzat Sayın konuk oluyor.

Ortak Alan Interdisipliner Söyleşiler Serisi yedinci konuğu olarak Nevzat Sayın’ı ağırlıyor. Yıkımın Belleğinde Mekan başlığı altında 5 Ocak Salı 21.00’da zoom üzerinden herkese açık şekilde gerçekleşecek söyleşide tasarım algısında farklı disiplinlerin etkisi, mekanı oluşturan etmenler, kent belleği, mimarlık deneyimleri ve daha birçok konu konuşulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin kurduğu Mekan Tasarımı ve Planlama Kulübü Ortak Alan’ın evlerden düzenlediği Online Interdisipliner (ID) Söyleşiler Serisi, farklı disiplinlerin girdilerini özümseyerek mekan tasarımına çok yönlü ve özgür bakmayı hedefliyor. Söyleşiler her hafta Zoom platformundan ya da Instagram canlı yayınları üzerinden gerçekleşiyor.

Dönem içerisinde üyelerini Doğan Hasol, Taleworlds Oyun Firması, DOT Tiyatro, Hakan Keleş, Sercan Tunalı gibi farklı mecralardan değerli isim ve kuruluşlarla mekan üzerine buluşturan kulübün söyleşilerine youtube ve spotify kanalları üzerinden tekrar ulaşım imkanı sağlanabiliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın