“Yeni Nesil Kentsel Temas” Ulusal Mimarlık Öğrencileri Atölye Çalışması

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ev sahipliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi Şehircilik Atölyesi ile birlikte kentin yaşanabilirlik değerini arttırmak, kent kimliğini desteklemek, kentli kullanıcının kentle olan bağını kuvvetlendirmek amacıyla düzenlenecek atölye çalışması 24 - 26 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Kayıt için son tarih 8 Şubat.

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ev sahipliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi Şehircilik Atölyesi ile birlikte Adana’da 24 Şubat-26 Şubat 2023 tarihleri arasında kentin yaşanabilirlik değerini arttırmak, kent kimliğini desteklemek, kentli kullanıcının kentle olan bağını kuvvetlendirmek amacıyla atölye çalışması planlanıyor.

Mimarlık öğrencilerinin katılabileceği atölyede kentte buluşma, aktarma, bekleme dinlenme vb. noktalarını anlamlı ve değerli hale gelmesini sağlayacak çözümler ve öneriler geliştirmek amaçlanıyor.

Atölye çalışmasına katılım ücretsizdir. Şehir dışından çalışmaya dâhil olacak atölye katılımcılarının günlük konaklama ve yol giderleri katılımcılara aittir. Dijital sunum hazırlıkları için katılımcıların kendi bilgisayarlarıyla katılmaları önerilir.

Başvuru tarihleri: 16 Ocak 2023 – 8 Şubat 2023
Katılımcıların ilanı: 9 Şubat 2023

İletişim için: kentseltemas@gmail.com
Bilgi için: https://mimarlik.cu.edu.tr/mimarlik/
Kayıt için: https://forms.gle/1aE8XjBwxDPeSbnf8
Etiketler

Bir cevap yazın