Ward Massa Konferansı, “Atık: Geleceğin En Heyecan Verici, Yeni Yapı Malzemesi”

StoneCycling'in kurucu ortaklarından Ward Massa, bu sene 40. kez düzenlenen YAPI Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da Atık: "Geleceğin En Heyecan Verici, Yeni Yapı Malzemesi" başlıklı bir konuşma yapacak.

Kaynakların giderek tükendiğini günümüzde, başta mimar ve tasarımcılar malzemenin farklı yönlerini keşfetmeye, en verimli şekilde kullanmaya, daha güçlü-dayanıklı hale getirmeye ve geri dönüştürerek yeniden kullanmanın yollarını arıyorlar.

Bu sene 40. kez düzenlenen YAPI Fuarı – Turkeybuild İstanbul‘da Arkitera’nın davetli konuşmacılarından olan Ward Massa, kurucusu olduğu StoneCycling ile döngüsel ekonomi* yaratarak önemli bir küresel harekete öncülük ediyor.

StoneCycling ve Ward Massa Hakkında

Ward Massa, kurucusu olduğu StoneCycling ile, seramik karoları, vitrifiye ürünlerini, cam ve izolasyon malzemelerini kısaca inşaat atıklarını yeniden üretime sokarak çevreye duyarlı yapı malzemeleri üretiyor.

Ward Massa, Amsterdam Üniversitesi ve Hindistan Delhi Üniversitesi’nde dijital iletişim, siyaset iletişimi ve siyaset bilimi eğitimi aldı.

*Geri dönüşüm yaparak atık maddelerin ekonomi içerisine yeniden kazandırılması.

Etkinliğe Katılım

Etkinliğe katılmak için http://www.yapifuariistanbul.com/tr-TR/visitor/yapi-turkeybuild-online-registration.aspx#goanchor adresinden online davetiye alınması gerekmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın