VBenzeri Mekan Film Gösterimleri 11 (Online): “Tadao Ando – From Emptiness to Infinity”

VBenzeri Mekan Film Gösterimleri kapsamında, "Tadao Ando – From Emptiness to Infinity" filmi gösterime giriyor. 30 Kasım Pazartesi, 20:30 – 21:20 saatleri arasında gösterimi yapılacak filmin açılış konuşmasını Oğul Öztunç yapacak.

Program

Tarih: 30 Kasım Pazartesi, Online gösterime kayıt olanlara gösterim saati öncesi izleme adresi ve şifre gönderilecektir.

Saatler:
20:15-20:30 Oğul Öztunç açılış konuşması, VBenzeri Instagram Canlı-Yayın
20:30-21:20 “Tadao Ando – From Emptiness to Infinity” film gösterimi. Online gösterime kayıt olanlara gösterim saati öncesi izleme adresi ve şifre gönderilecektir.
21:30-21:45  Oğul Öztunç ile film hakkında soru-cevap, VBenzeri Instagram Canlı-Yayın. Film izleyip, soru-cevap kısmına katılanlar arasından yapılacak çekilişle 3 adet “Kitle İletişim Aracı Olarak Mimarlık” kitabından hediye edilecektir.

“Tadao Ando – From Emptiness to Infinity” Hakkında

Tadao Ando – From Emptiness to Infinity adlı belgesel, dünyanın en ünlü mimarlarından biri olan Tadao Ando’ya bir övgü niteliği taşıyor.

Ando’nun ödüllü brüt beton tasarımları, Japon geleneği ile çağdaş modernizm arasında muhteşem bir bağlantı oluşturuyor. Film, izleyicileri Ando’nun tasarladığı dünyaca ünlü binalar ile tanıştırıyor ve tasarım sürecine şahit ediyor. Ando, kişisel ilham ve motivasyon kaynaklarını paylaştıkça, izleyiciler çalışmaları hakkında benzersiz bilgilere ulaşıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın