UNICERA 2013

Unicera 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 27 Şubat 3 Mart 2013 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 14-18 Mart tarihlerinde düzenlenen UNICERA 24. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı ve KITCHEN WORLD 8. Uluslararası Mutfak Banyo Mobilyaları ve Ankastre Cihazlar Fuarlarını 5 günde 4.306’sı yabancı toplam 65.686 kişi ziyaret etti. 86 bin metrekarelik satış alanı ile rekora imza atan fuarlar, ziyaretçi sayısı ile yenilikçi ve gelişimci yönünü gösterdi.

Bu yıl 14-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen seramik, banyo ve mutfak sektörünün buluşma noktası UNICERA, Türk seramik ve yapı sektörünün yüzünü güldürdü. Bu yıl Amerika, Avustralya, İtalya, Fransa, Bulgaristan, Almanya, Polonya, Belçika, Japonya, İspanya, İngiltere, İsviçre, Çin, Tayvan, Fransız Guyanası ve Türkiye olmak üzere 16 ülkeden 308 firma ve firma temsilcisi ile kapılarını açan fuarı toplam 65.686 kişi ziyaret etti. Tüyap’ın Türkiye Seramik Federasyonu ve TİMDER işbirliği ile düzenlediği UNICERA fuarında katılımcılar; ürünlerini, teknolojilerini ve geleceğin trendlerini sergiledi. Çok sayıda firma ilk kez UNICERA’da ürün lansmanlarını gerçekleştirirken, fuar 96 ülkeden gelen yabancı ziyaretçi sayısı ile yeni bir rekora imza attı.

UNICERA fuarı ile eş zamanlı olarak MUDER işbirliği ile hazırlanan KITCHEN WORLD fuarı; inşaat sektöründe konut satışlarındaki artışa paralel olarak olumlu biçimde ivme kazanan mutfak mobilya ve ankastre cihaz sektörünün gelişimine ve uluslararası platformda yeni pazarlara erişimine kolaylık sağladı.

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın