“Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi

Taşkışla Design Lab ve Fatih Belediyesi işbirliğinde düzenlenen “Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi'nde kültür ve eğitim odağında, gençler öncelikli olmak üzere kent sakinlerinin bölgedeki hareketliliğine ve kullanımına yönelik yaratıcı çözümlerin arayışına girilecek. Son başvuru tarihi 25 Kasım 2022.

“Tekrar Düşün: Fatih” Öğrenci Atölyesi için kayıtlar başladı.

Taşkışla Design Lab, İstanbul’da bulunan üniversitelerin şehir ve bölge planlama, mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım ve peyzaj mimarlığı bölümlerinde eğitim görmekte olan lisans öğrencilerini, yaratıcı tasarımlar ile Murat Paşa Camisi’nden Belgrad Kapı’ya tarihi kent omurgasını tekrar düşünmeye davet ediyor.

Taşkışla Design Lab ve Fatih Belediyesi işbirliğinde düzenlenen atölye çalışmasında, kültür ve eğitim odağında, gençler öncelikli olmak üzere kent sakinlerinin bölgedeki hareketliliğine ve kullanımına yönelik yaratıcı çözümlerin arayışına girilecek.

Atölye kontenjanı 50 öğrenci.

En az 2, en fazla 5 kişiden olmak kaydıyla grup halinde veya bireysel olarak kayıt yaptırılabilir. Bireysel katılımlar için; gruplar, farklı disiplin ve üniversitelerin bir araya gelmesi önemsenerek atölye yürütücüleri tarafından oluşturulacak.

Kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir yanıt yazın