Tasarım Bilkent 2012

Bu sene ikincisi gerçekleşecek olan ve TMT (Tasarım ve Mimarlık Topluluğu) tarafından düzenlen üniversitenin en geniş çaplı sanat etkinliği Tasarım Bilkent 2012, 12- 16 Mart tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Bilkent Üniversitesi 12- 16 Mart tarihleri arasında, bu sene ikincisi gerçekleşecek olan ve TMT (Tasarım ve Mimarlık Topluluğu) tarafından düzenlen üniversitenin en geniş çaplı sanat etkinliği Tasarım Bilkent 2012 için hazır. Tasarım alanındaki yenilikleri takip etmeyi, tasarımla ugraşan, tasarıma ilgi duyan tüm öğrencileri, alanında başarıya ulaşmış profesyonellerle aynı platformda buluşturmayı amaçlayan bu etkinlik Gürkan Mıhçı söyleşisiyle başlıyor ve Şansal Erdinç, Kerem Yazgan, Güner Yener, Mehmet Aksoy, Murat Tabanlıoğlu, Özge ardi Bayar, Kadir Bayar, Çğdem Buçak Telli ve Yasemin Mori gibi çok değerli isimleri ağırlıyor. Konferans ve söyleşilerin, çalıştayların, film gösterimlerinin ve öğrenci proje sergilerinin gerçekleştirileceği bu hafta 16 Mart’da If Performance Hall’da yapılacak partiyle sona eriyor.

Bilkent Üniversitesi Tasarım ve Mimarlık Topluluğu bu dopdolu etkinliği ile tasarım ve sanat alanına ilgi duyan tüm öğrencilere keyifli bir hafta vaadediyor.

Program

Etiketler

Bir cevap yazın