Sürdürülebilirlik ve Verimli Aydınlatma Semineri

1 Kasım'da Swissotel'de konunun uzmanları ile verilecek, tam günlük eğitim semineri ile verimli aydınlatmanın sürdürülebilirilik etkileşimi paylaşılacak.

1 Kasım’da Swissotel’de konunun uzmanları ile verilecek, tam günlük eğitim semineri ile verimli aydınlatmanın sürdürülebilirilik etkileşimi paylaşılacak.

Sürdürülebilirlik için Verimli Aydınlatma Semineri’nde Sürdürülebilir Mimari ve Mimaride Sürdürülebilirlik ve Yeşil Tasarım Uygulamaları, Binalarda Sertifikasyon Sistemleri Uygulama Örnekleri, Sertifikasyon Sistemlerinde Aydınlatma Yaklaşımı, Yeşil binalarda Eğilimler ve Aydınlatmanın Rolü konuları ve uygulamaları ücretsiz katılım ile gerçekleştirilecek.

AVM’ler, konut, ofis, otel, hastane, okul, fabrika, hava limanları, sanayi kuruluşları ve tüm tesislerde verimli aydınlatmanın uygulamaları paylaşılacak.

Sürdürülebilirlik Akademisi ekonomik, toplumsal ve çevresel sürdürülebilirlik için ulusal ve uluslararası alanda konunun uzmanlarının katılımı ile eğitim, work-shop, konferans, sempozyum gibi bilgilendirme çalışmaları ile birlikte araştırma, ve projeler gerçekleştirmektedir.

Etiketler

Bir yanıt yazın