Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2017’de Buluşuyor

18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 13 - 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde yapılacak.

Farklı sektörlerden 300’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticiyi buluşturacak kongrenin ana oturum konuşmacıları arasında Korn Ferry CEO’su Şerif Kaynar, BKM Genel Müdür Yardımcısı Celal Cündoğlu, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ve BetaKorp Kurucusu ve İş Modeli Strajejisti Baran Korkut olacak.

12 genel ve paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 40’ın üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

Microsoft ve Yapı Kredi’nin ana sponsor olarak destek verdiği kongrenin diğer sponsorları, iletişim sponsorları ve destekçileri arasında 1inşaat.biz, Agile Turkey, ARKİTERA, BThaber, ÇözümPark, EGİAD, HABERLER.com, KalDer (Türkiye Kalite Derneği), Mentornity, Optimist, PYD (Proje Yönetim Derneği), REHAU, Scrum Turkey ve UPYE (Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü Derneği) yer alıyor.

Proje yönetimi alanında edinilmiş bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın