P’not Technical & P’not Inspire

ACE Mimarlık'ın yeni etkinlik serileri P'not Inspire ve P'not Technical, 27 Eylül Perşembe akşamı başlıyor.

ACE Mimarlık, ofis pratiği içinde meslek içi eğitim faaliyetlerini mimarlık üretiminin önemli bir parçası olarak görüyor ve bu anlamda bugüne kadar sürdürmüş olduğu seminer, konferans ve çalıştayları P’not başlığı ile ele aldıkları etkinlik serisiyle Haziran 2018’den beri mimarlık ortamıyla paylaşıyor. Mimarlık alanından konu ve başlıklarla sürdürmekte oldukları etkinlik serisine, mimarlık alanını besleyebilecek birçok konunun yer alacağı P’not Inspire ve meslekle ilgili teknik konuların paylaşılacağı P’not Technical serileri ekleniyor.

27 Eylül Perşembe akşamı başlayacak olan etkinlik serilerinden P’not Technical’ın ilk etkinliği saat 18:30’da yapılacak. P’not Technical’ın ilk konuğu, Geberit Türkiye Key Account Yöneticisi Veyis Tanrıverdioğlu olacak. Tanrıverdioğlu, Geberit markası ve ürünleri hakkında bilgi verecek ve inovatif tesisat çözümlerini katılımcılara aktaracak. Ayrıca bahsedilen ürünleri görmek isteyen katılımcılara sunum sonunda VR gözlük deneyimi yaşatılacak.

Bu etkinliği ise saat 19:15’te başlayacak olan P’not Inspire takip edecek. “Caz Perşembesi” başlığıyla Turgay Yalçın, bu etkinlik serisinin ilk ismi olacak. Yalçın, caz müziğin dünden bugüne evrimini anlatırken, özel arşivinden seçtiği parçaları dinleterek de katılımcılara güzel bir caz akşamı yaşatacak.

Katılım durumunuzu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan Ace Mimarlık’a ulaşabilirsiniz. Etkinlik, katılamayanlar için Ace Mimarlık’ın Instagram ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır.

Etiketler

Bir cevap yazın