P’not: “Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine”

"Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine” başlıklı semineri ile Duygu Tüntaş, P’not Etkinlikler Dizisi kapsamında 24 Ocak Perşembe günü ACE Mimarlık'a konuk olacak.

Duygu Tüntaş’ın “Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine” başlıklı semineri, 24 Ocak Perşembe günü 19:30’da ACE Ofis’te yapılacak.

Etkinliğe katılım durumunu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan Ace Mimarlık’a ulaşılabilir. Etkinlik, katılamayanlar için Ace Mimarlık’ın Instagram ve facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır. Gelecek etkinlikler ise firmanın tüm sosyal medya hesaplarından güncel olarak takip edilebilir.

Duygu Tüntaş Hakkında

2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mimarlık bölümünden lisans derecesini alan Duygu Tüntaş, 2012 yılında aynı bölümden yüksek mimar, 2018 yılında da doktor unvanını almıştır. 2009-2018 yılları arasında, yüksek lisans ve doktora çalışmaları süresince ODTÜ Mimarlık bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Akademik çalışmalarına halen ODTÜ ve TED Üniversitesi Mimarlık bölümlerinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak devam eden Tüntaş, Motto Mimarlık ile katıldığı davetli ve açık mimarlık proje yarışmalarında pek çok ödül kazanmıştır. Mimari fotoğraf alanındaki çalışmalarını üniversitelerde davetli konuşmacı olarak, karma/kişisel sergileri ve yarışmalarda jüri üyelikleri ile devam ettirmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın