PMOGenç 7. Yaz Okulu Sergisi 1 Eylül 2013’de Balıkesir’de

19 Ağustos-1 Eylül 2013 tarihleri arasında Balıkesir'de Balıkesir Valiliği ve TMMOB Peyzaj Mimarlaro Odası tarafından düzenlenen 7. Yaz Okulu, 40 öğrenci ve 5 akademisyeni ile birlikte 3 proje alanındaki üretim süreci ile tamamlandı.

Yaz Okulu düzenleme komitesinde Redife KOLÇAK, Mustafa ARTAR, Mustafa TERZİOĞLU, Serdar GÖKTEKİN ve Tayfun YALÇIN’ın yürütücülüğünde devam eden kamp, Ege Ün. Bölüm Başkanı Sn. Prof.Dr. Erhan Vecdi KÜÇÜKERBAŞ, Çukurova Ün. emekli öğretim üyesi Sn. Prof.Dr. Türker ALTAN, Akdeniz Ün. Doç. Dr. Reyhan ERDOĞAN, Bursa Teknik Ün. Sn. Yar. Doç. Dr. Gül ATANUR, İTÜ Ar. Gör. Başak ÖZER’in eğitim komitesinde bilimsel katkıları ile sürdürüldü.

Alan etütleri, veri analizleri, plan / tasarım karar süreçleri bitmiş olan “Ayvalık Cunda Adası Bağlantı Yolu ve Peyzaj Tasarım Projesi”, “Şeytan Sofrası Lagünü Peyzaj Planlama ve Tasarım Projesi “ve “Üçpınar Mevkii Mera Alanı Peyzaj Planlama ve Tasarım Projesi” üç farklı çalışma grubu ile tamamlanarak sergilenmeye hazır hale getirildi. Proje sergisi 1 Eylül 2013 tarihinde Balıkesir Valisi Sayın Ahmet Turhan teşrifleri ile açılacak olup bir hafta süreliğine Balıkesir kamuoyu ile paylaşılacak.

Etiketler

Bir cevap yazın