Pechakucha Night Eskişehir: Export with Origin

İllüstrasyon, mimarlık, tasarım, etkinlik, üretim, girişimcilik, akademi üzerine Pecha Kucha sunumlarının yapılacağı toplantı, 12 Mayıs'ta Eskişehir Dublin Cafe & Irish Pub'ta yapılacak.

Japonya’da Klein-Dytham Architecture ekibinin bir içeriğin kısa ve etkili bir şekilde aktarılmasını sağlamak için tasarladığı PechaKucha Night etkinliği Dünya genelinde 900’ün üzerinde şehirde düzenleniyor.

12 Mayıs tarihinde “Export with Origin” başlığı altında düzenlenecek 11. etkinlikte yaratıcı süreçlerde ortaya çıkan ürünün, aynı zamanda farklı duyularına hitap ettiği birey ve kitleler arasında kurduğu iletişim temel alınıyor. Birikim ile nesne / durum arasındaki bağlantıları, kitle üzerinden yapılan çözümlemelere yön verme şekillerininin nedenlerini ve sonuçlarını, varılmak istenilen ile varılan arasında geçen süreçteki zorlayıcıların ve kolaylayıcıların sorgulandığı bu etkinlik katılımcıları; Sarp Sözdinler, Aura İstanbul, Robonima Records, Tasarım Kulübü, Erman Yılmaz, Unit090, Deniz Cem Önduygu ve Açık radyo.

Her bir sunumun 6 dakika 40 saniye süreceği on birinci etkinlikte grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı, mimarlık, etkinlik, üretim, ortak çalışma alanı, iletişim, müzik üzerine konuşmalar olacak.

Etkinlik 12 Mayıs Cumartesi günü 16.00-21.00 saatleri arasında Dublin Cafe & Irish Pub’da yapılacak.

Etiketler

Bir cevap yazın