Mono Earth Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Mimarlık Haftası ’20 etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan "Mono Earth Rammed Earth Workshop | Mono Earth Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi", mimarlık ile ilgilenen bütün öğrencilere kapılarını açıyor. 8-9 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölye tasarım ile ilgilenen tüm lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık.

Atölye yürütücülüğünü Can Cumalı ve Çağlar İşbilir’in üstlendiği etkinlik 10 katılımcı ile birlikte Kayseri Mimarlar Odası Şube bahçesinde yapılacak. 8-9 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölye tasarım ile ilgilenen tüm lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık.

Atölye kapsamında toprak yapı tekniklerine dair bilgiler verilirken sıkıştırılmış toprak yapı detaylarına dair teorik ve uygulamalı içerikler gerçekleştirilecek. Atölye yürütücülerinin rehberliğinde çeşitli boyutlarda toprak modüller üretilecek üretilen bu modüllerin katılımcıların eşliğinde gerçekleşecek olan sergide görücüye çıkması planlanmakta. Sergi mimarlık ile ilgilenen herkese açıktır.

@kaymimod instagram profilinde bulunan linkten veya aşağıdaki bağlantıdan katılım formunu doldurabilirsiniz.
Başvuru Linki: https://forms.gle/Mscw6syqrKL6eqMR9
Son Katılım Tarihi: 5 Ekim 2020

Not: Etkinliğe şehir dışından dâhil olacak katılımcıların, Covid19 pandemi koşulları nedeni ile konaklama ihtiyaçlarını kendi imkânları doğrultusunda temin etmeleri beklenmektedir. “

Etiketler

Bir cevap yazın