“Mimarlık ve Müzik” Konferansı

İstanbul SMD'nin düzenlendiği paneller serisinin "Mimarlık ve Müzik" konulu ilk konferansı 11 Ocak 2016 Pazartesi günü, 19.00-20.30 saatleri arasında Salt Galata'da yapılacak.

İlki 11 Ocak 2016’ta gerçekleşecek ve iki ayda bir düzenlenecek “Mimarlık Ve…” adı altındaki paneller serisi ile İstanbulSMD, mimarlık dışındaki alanlarda çalışanlarla mimarlığı ve kentleşmeyi bir arada tartışmaya açıyor.

Bu panellerde katılımcı konukların çağdaş mimarlık ve kent hayatı üzerine kişisel deneyimleri ve gözlemlerinin izleyicilerle paylaşılması hedefleniyor.

11 Ocak Pazartesi günü Salt Galata’da gerçekleşecek “Mimarlık Ve…Müzik” konulu panelde Baba Zula grubunun kurucularından Murat Ertel, Bulutsuzluk Özlemi grubunun kurucularından ve aynı zamanda İstanbulSMD üyesi Nejat Yavaşoğulları ve ses enstalasyonları ile de bilinen, Nekropsi grubunun kurucularından Cevdet Erek panelist olarak katılıyor.

Panelin moderatörlüğünü ise İstanbulSMD Yönetim Kurulu üyelerinden, Açık Radyo’da Ahtapotun Bahçesi adlı müzik programını da hazırlayıp sunan mimar Cem Sorguç yapacak.

İki saate yakın sürecek, herkese açık ve ücretsiz olacak “Mimarlık Ve…” adlı konuşmalar serisinde, ilerleyen aylarda sinema, edebiyat, medya, ekonomi pencerelerinden mimarlığa bakılacak.

Müzik konulu ilk “Mimarlık Ve…” paneli 11 Ocak Pazartesi günü saat 19:00-20:30 arasında Salt Galata’da izlenebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın