Mimarlığı Yeniden Düşünmek: Sürdürülebilirliğin Yeni Yolları / Rethinking Architecture – New Ways to Sustainability

HPP'nin ortaklarından Gerhard G. Feldmeyer, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nin "Archi-Design Talks/Mimarlık ve Tasarım Konuşmaları" kapsamında 26 Ekim 2020 tarihinde saat 18:30’da, “Mimarlığı Yeniden Düşünmek: Sürdürülebilirliğin Yeni Yolları” üzerine konuşacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin gelenekselleşen ArchiDesign Talks etkinliklerinin 2020 Güz programının ilk konuğu Gerhard G. Feldmeyer olacak. Gerhard G. Feldmeyer, 1933’te Almanya Düsseldorf’ta kurulmuş ve günümüze kadar 4000’in üzerinde proje 1200’ün üzerinde yapıyı 27 ülkede gerçekleştirmiş Almanya’nın en köklü mimarlık ve tasarım bürolarından HPP’nin ortaklarından. Almanya’nın çeşitli kentlerine, Amerika, Çin ve Türkiye gibi ülkelerde HPP temsilcilikleri ve büro oluşumları bulunuyor.

26 Ekim 2020 tarihinde saat 18:30’da başlayacak etkinliğin konusu “Mimarlığı Yeniden Düşünmek: Sürdürülebilirliğin Yeni Yolları” (Rethinking Architecture – New Ways to Sustainability). Etkinliğin dili İngilizce olacak.

Etkinliğe katılım MsTeams üzerinden gerçekleştirilecek. Katılım için 26 Ekim 2020 tarihinde saat 18:30’da https://www.instagram.com/bau_architecture/ profilindeki linke tıklamanız yeterli olacak.

Etiketler

Bir cevap yazın