Mimarlarla Sohbet – Cem Sorguç

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen “mimarlarla sohbet" programının ilki, 19 Nisan'da mimar Cem Sorguç'un katılımı ile yapılacak.

2016 yılında 25. Yılını kutlayan TEPTA Aydınlatma, 25 mimar ile birlikte 1. Levent’ teki merkezinde gerçekleştireceği “mimarlarla sohbet ” programını başlatıyor. Programın amacı, deneyimli mimarların genç mimarlar ile buluşmalarına ortam sağlayarak deneyimlerini, yaklaşımlarını ve projelerini daha yakından tanıma fırsatı sunmak.

Bilginin paylaştıkça değerli olduğu felsefesinden hareket ile yola çıkan Tepta ailesi, 25.yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliklerinin merkezinde bilgi paylaşımını ve meslektaşların daha çok ve daha samimi bir biçimde bir araya gelmesini hedefliyor.

Tüm genç mimarların ve mimarlık ofislerinin davetli olduğu etkinlikler ücretsiz ancak limitli yer dolayısı ile kayıt yaptırmak gerekiyor. Gerek kayıt işlemi, gerekse gelecek programlar hakkında bilgi almak için [email protected] adresine başvurulabilir.

Tepta Aydınlatma’nın yine 25. yıl kutlamaları kapsamında hazırladığı ve alanında önde gelen mimarlar ile tasarım odaklı aydınlatma markalarının bir arada işler üreterek sunacağı ışık sergisi de küratör Ulrike Brandi’nin düzenlemesi ile kapılarını İstanbul Modern’in geçici sergiler galerisinde, 18 Ekim tarihinde açacak.

Etiketler

Bir cevap yazın