Mimarlar İçin Sayfa Düzeni Atölyesi

İyi tasarlanmış bir portfolyo hem iş yapma şeklini gösterir hem de projelerin iyi anlatılmasını sağlar. Mimarlar İçin Sayfa Düzeni Atölyesi 24 Eylül Pazar günü 6+1 Tasarım Atölyeleri'nde yapılacak.

Mimarlar için Sayfa Düzeni atölye çalışması özellikle mimarlara yönelik olarak temel grafik tasarım konularını uygulamalı olarak tartışmayı hedeflemektedir. Atölye çalışması boyunca mimarlar proje sunumu ve portfolyo hazırlıkları sırasında faydalanabilecekleri sayfa düzeni, görsel hiyerarşi ve tipografi gibi konuları uygulamalı olarak deneyimleme fırsatı bulacaklar. Atölye çalışmasına katılmak için herhangi bir ön bilgi gerekmemektedir.

Tarih: 24 Eylül 2017 Gün: Pazar Saat: 10:00-18:00 Süre: 1 Gün, 7 Saat 

Detaylı Bilgi & Kayıt: https://www.6arti1.com/TR/Atolyeler/108/Mimarlar-Icin-Sayfa-Duzeni/

Petek Kızılelma

1986 yılında Bursa’da doğdu. 2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2010-2013 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. 2013’ten bu yana kurucu ortağı olduğu POMPAA’da görsel iletişim tasarımı odaklı çalışmalarına devam etmekte.

Etiketler

Bir cevap yazın