“Mimari Portfolyo Nasıl Hazırlanır?” Atölyesi

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği, 22 Mart 2018 Perşembe günü “Mimari Portfolyo Nasıl Hazırlanır?” başlıklı bir atölye düzenliyor.

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği 15. Dönemi’nde “Günlük Atölyeler Serisi” adı altında öğrencilere ve mezunlara yönelik ücretsiz, katılım sertifikalı atölye ve seminerlerden oluşan bir program hazırlamıştır. Atölyelerden ilki mimarlık eğitim hayatı içinde ve sonrasında kişinin kariyerini, mimarlık bilgi ve becerilerini karşısındakine en net ifade edebileceği ürün olan portfolyonun nasıl hazırlanacağı ve sunulacağı üzerinedir.

Portfolyo, bir kişinin yaptığı işlerin, çalışma alanlarının, hobilerinin ve kişisel bilgilerinin bulunduğu bir kitapçık olarak tanımlanabilir. Kişinin kendini, ve yaptığı işleri karşısındakine ifade biçimleri, grafik dilinin tutarlılığı ve baskı biçimlerine kadar çeşitli konuların detaylı olarak konuşulacağı atölye ücretsiz olup kontenjanı 20 kişi ile sınırlıdır. Katılmak isteyen kişilerin [email protected] adresine “Portfolyo Atölyesi Kayıt” başlıklı mail göndermeleri gerekmektedir.

Eğitmen: Ayça Yazıcı

Etiketler

Bir cevap yazın