Mezuniyete “1” Kala

İstanbul Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi'nin düzenlediği "Mezuniyete '1' Kala" başlıklı etkinlik, 31 Mayıs günü İstanbul Medipol Üniversitesi'nin Kavacık Güney Kampüsü'nde yapılacak.

Yenilikçi, özgün ve iddialı model ile eğitim alan öğrencilerin mezun olduğunda sahip olacakları donanım ile ilgili bilgi vermek ve sektörün eğitimden beklentilerini tartışmak amacıyla “Mezuniyete ‘1’ Kala” sektör toplantısı 31 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak. Sektör toplantısı, fakültenin eğitim modelinin tanıtımı ile başlayıp, sektör temsilcileri ile öğrencilerin buluşmasını sağlayacak görüşmelerle devam edecek ve sektörün eğitimden beklentilerinin konuşulacağı panel ile son bulacak.

Panelin konuşmacıları arasında sektör temsilcilerinden; Melkan Tabanlıoğlu (Tabanlıoğlu Mimarlık), Aydan Volkan (Kreatif Mimarlık), Sibel Dalokay (İSMD), Banu Uçak (Ferko İnşaat) , Hatice Armağan (Arman Tasarım), Ayşe Hasol (Has Mimarlık), Gülin Saylan Seymen (Polimeks) bulunuyor. Heval Zeliha Yüksel moderatörlüğünde yapılacak panelde sektörün eğitimden beklentileri sorular ve cevaplar eşliğinde paydaşlar ile konuşulacak. 

Yer
İstanbul Medipol Üniversitesi, Kavacık Güney Kampüs, Konferans Salonu, 2. Kat

Program
10:00 – 11:00 İMÜ Fakülte Eğitim Modeli Tanıtımı
11:00 – 11:45 Öğrenci-Sektör görüşmeleri / Sergi
11:45 – 12:45 Panel: Sektörün Eğitimden Beklentileri
12:45 – 13:00 Ara
13:00 – 13:30 Bölümlerin Dış Paydaş Toplantıları

Etiketler

Bir cevap yazın