Meta Mimar Olmak İster Misiniz?

Yeşil Rapido, Atlas Space ve Haliç Üniversitesi iş birliği ile Beyoğlu The Circle’da 5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan METADISIGN eğitimi ile, mimarlara Meta Mimarlık sertifikası verilecek.

Son yıllarda ön plana çıkan Metaverse kavramı tüm sektörlerin yoğun ilgisini çekiyor. Kimilerine göre internetten sonraki en büyük buluş olarak nitelendirilen Metaverse konusunun uzunca bir süre gündemde kalacağı öngörülse de hayatımızı nasıl değiştireceği henüz bilinmiyor.

Özellikle mekânsal tasarım uzmanlarının Metaverse kavramının fiziksel çevreyle olan ilişkisi üzerindeki etkisi ve bu uzmanların yeni sanal alana nasıl katkıda bulunabileceği konusu tartışılıyor. Yeşil Rapido olarak 10 yıldır gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ile yapı sektörü profesyonellerine ve geleceğin profesyonellerine katkı sağlamayı amaçladık.  Bu amaç doğrultusunda Ekoyapı Dergisi, Business World Global olarak Atlas Space ve Haliç Üniversitesi işbirliği ile “METADESIGN EĞİTİM SERİSİ‘ni başlattık.

İki aylık periyodlar ile gerçekleşecek olan Eğitim programının ilki 5-6 Ekim 2022 tarihlerinde, The Circle (Beyoğlu – İstanbul) adresinde yapılacak.
İki gün iki ayrı grup ile toplamda 150 katılımcı kontenjanına sahip olan Eğitim Programımız  yapı sektörü profesyonellerini (Mimar – İç Mimar – Peyzaj Mimarı – Şehir Plancısı) kapsayacak. Ayrıca mimarlık fakültesinde eğitim alan 20 öğrenciye ücretsiz katılım imkânı sağlanacak.

Tüm gün sürecek Eğitim’in programı;

Öğleden Önce: Eğitim + Kahve arası
Öğlen Yemeği
Öğlenden Sonra: Panel + Eğitim + Kahve Arası + Stratejik Ortak Sunumu + Eğitim
Akşam Üstü: Sertifika Töreni + Kokteyl

METADESIGN Eğitim Etkinliği hakkında detaylı bilgiye www.yesilrapido.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın