Mark Angus’un Cam Ocağı Atölyeleri

Mark Angus, 25 Nisan- 4 Mayıs arasında Cam Ocağı Vakfı'nda sanatseverleri bekliyor. Atölye çalışmalarını ve seminerleri kapsayan program, Mark Angus ve Manfred Mislik'in liderliğinde gerçekleşecek.

Uluslararası sanat platformlarında önemli bir yere sahip olan Mark Angus, emay boyama tekniklerinin sıklıkla kullanıldığı büyüleyici eserlerinin yanında camı yorumlayarak yarattığı mimari tasarımları ile dikkat çekiyor.

Cam Ocağı Vakfı’nın atölye çalışmasında yer alacak katılımcılara hoş bir de süprizi var…Katılımcılar, usta cam sanatçılarının danışmanlığında yarattıkları eserleri düzenlenecek sergide sanatseverlerin beğenisine sunacak. Eğitim programı; Üfeleme cam teknikleri, emay boyalarla cam boyama teknikleri ile kurşun şerit ve laminasyon tekniklerini de kapsıyor.

“Mimari Alanda Işık ve Renkli Cam” konulu seminere atölye çalışmalarına katılmış olan sanatseverler, iç mimarlar, mimarlar ve farklı alanda çalışan sanatçılar yer alacak. Mark Mangus, seminer süresince camdan mimari eserler yaratmanın inceliklerini ve camın mimaride kullanım olanaklarını katılımcılarla paylaşacak.

Rezervasyon için: 0216 433 36 93 ya da [email protected]

Etiketler

Bir cevap yazın