MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 2014

Uluslararası Doğal taş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl sektörde bulunan firmalara ve en yeni taş örneklerine, en yeni teknoloji ürünlerine ilgi duyan binlerce ziyaretçiye İzmir Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre merkezinde kapılarını açacak.

Fuarda birbirinden farklı tasarım ürünleri, mermer, traverten, granit, dekoratif doğal taşlar, son teknoloji fabrika ve inşaat makineleri görücüye çıkıyor. Fuar geçtiğimiz yıl yaklaşık 45 ülkeden katılımcıyı, yerli ve yabancı yaklaşık bin 200 firmayı ağırlamıştı. Bu yıl da Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkelerinden önemli sayıda firma ve ziyaretçinin katılacağını ve katılımcı sayısının geçen yıla oranla daha da yükseleceğini düşünüyoruz.

Fuarda; birçok ülkeden doğal taş üreticileri ve satıcıları, doğal taş makine üreticileri ve satıcıları, mimari doğal taş uygulama hizmetleri ve fabrika makineleri/ekipmanları yer alıyor. Mermer, doğal taş ve son teknoloji iş makinelerinin dünya pazarına sunulduğu MARBLE Fuarı sektöre bulunan firmaların ve bu alana ilgi duyan ziyaretçilerin buluşma noktası olacaktır.

Fuar Adı : MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 2014
Fuar Açılımı:Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı – International Natural Stone and Technologies Fair

Fuar Alanı : Uluslararası İzmir Fuar Alanı
Şehir : İzmir
Ülke : Türkiye
Dönem : 26 – 29 Mart 2014
Konu : Uluslararası İhtisas fuarı
Sektör : Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri

Organizatör : İzfaş İzmir Fuarcılık A.Ş.

Adres : Sair Eşref Bulvarı No:50 Kültürpark
Telefon : 0 232-497 10 00
Fax : 0 232 497 10 22

Etiketler

Bir cevap yazın