Kentte Erken Çocukluk Eğitim Programı

Marmara Belediyeler Birliği, Superpool ve İstanbul Planlama Ajansı işbirliğiyle 13-14-15 Eylül 2022 tarihlerinde Kentte Erken Çocukluk Eğitim Programı düzenlenecek. Son başvuru tarihi 24 Ağustos 2022.

Yerel yönetimler ve kentlerin erken çocukluk dönemi ile kurduğu güçlü ilişkiyi belirli tematik modüller üzerinden ele alacak olan eğitim programı, yerel yönetimlere ve karar vericilere rehberlik edecek olan teorik eğitimler, atölyeler ve bu alanda başarılı uygulamalarıyla öne çıkan belediyelerin iyi uygulamalarının paylaşımını içerecek.

Başvuru

Yüz yüze gerçekleşecek ve katılımcı kontenjanı sınırlı olan eğitime başvuruda bulunmak için mbb.bb/erkencocukluk sayfasında yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Son başvuru tarihi 24 Ağustos 2022.

  • Katılımcı kontenjanı sınırlıdır ve aynı belediyeden en fazla üç kişi katılabilecektir.
  • Eğitimin bazı kısımlarında aynı belediyenin farklı birimlerinde çalışan katılımcıların bir arada çalışması gerekecektir. Bu yüzden, farklı birimlerde çalışan katılımcıları içeren belediye gruplarının başvuruları önceliklendirilecektir.
  • İstanbul dışından gelecek olan katılımcılar için konaklama imkanı sağlanacaktır.
  • Konaklama ve organizasyona ilişkin diğer detaylar başvuru sürecinin sonunda iletiliyor olacaktır.
  • Eğitim dili İngilizce olan modüller için simultane çeviri hizmeti sağlanacaktır.
  • Başvurular değerlendirildikten sonra katılım durumuna dair bilgilendirme 29 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.

 

Etiketler

Bir cevap yazın