Kentsel ve Mimari Tasarım Stüdyosu

T.C Kuşadası Belediyesi ile IAA International Academy of Architecture 23-31 Mart 2013 tarihleri arasında Kuşadası'nda bir hızlandırılmış kentsel ve mimari tasarım stüdyosu düzenleyecek.

Atölye Belediyenin ilgili kadroları ve diğer yerel bilirkişiler desteğinde Kuşadası’na konuk olacak olan IAA nin seçkin üyeleri tarafından yönetilecek ve Kuşadası’nın önem arz eden mimarlık ve şehircilik konuları ele alınarak çözümler üretilecek. Atölye sonunda gerçekleşecek değerlendirme çalışmaları neticesinde katılımcılar Uluslararası IAA Sertifikalarına hak kazanacaklar, elde edilen çözümlerin bir kopyası Kuşadası Belediyesine takdim edilecek.

Katılım kontenjanı yurt dışından 15, yurt içinden 15 yüksek lisans adayı mimar olup seçilen katılımcılar Kuşadası Belediyesi tarafından misafir edilecektir. Katılım bedelsizdir. Çalışmalara Kuşadası Mimarlar ve Şehir Plancıları Oda temsilcilerinin de katkıları beklenecek.

İstekliler bir A4 sahife resimli özgeçmişlerini Mimar Ayşe Duman [email protected] e-posta adresine en geç 8 Mart 2013 tarihine kadar başvurmaları istenmektedir. Seçilecek katılımcılar yine elektronik posta ile bilgilendirilecektir. Eşdeğer durumlarda başvuru sırası dikkate alınacak.

Etiketler

Bir cevap yazın