Kent Düşleri Atölyesi XI: Karşılaşmalar

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nin 2005 yılından bu yana sürdürdüğü ve ana teması "kamusal alanlar" olan Kent Düşleri Atölyeleri, bu yıl 11 Temmuz – 5 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak. Atölyeye başvuru için son tarih 17 Haziran 2016.

Etkinliğin tanıtım metni:

Teması “Karşılaşmalar” olarak belirlenen XI. Kent Düşleri Atölyeleri’nde öğrenciler, belirlenen ana tema çerçevesinde, farklı alt temaları ve çalışma alanlarını barındıran ayrı atölyeler olarak çalışacaklar. Bu atölyeler, düzenleme kurulu dışında çok sayıda akademisyen ve serbest çalışan meslektaşımızın birikim ve deneyimi eşliğinde yürütülecek. Her yıl olduğu gibi farklı disiplin alanlarından uzmanlar sunuşlarıyla atölye süreçlerini besleyecek ve öğrencilerin çalışmalarına destek olacak. Farklı yarıyıl düzeylerinin buluştuğu atölyelerin sonuçları ise ileride belirlenecek bir tarihte sergilenecek, ardından yayın haline getirilecek.

Kontenjanı 150 kişi ile sınırlandırılan XI. Kent düşleri atölyeleri için son başvuru tarihi 17 Haziran Cuma günü olarak belirlenmiştir. Üniversitelerimizde staj kapsamında değerlendirilebilen Kent Düşleri Atölyeleri’ne katılmak isteyen öğrencilerin, isim- soy isim bilgilerini ve Mimarlar Odası öğrenci sicil numaralarını, [email protected] adresine göndermeleri gerekmekte.

Etiketler

Bir cevap yazın