Kayıtsız Söyleşiler: Akıṣkan Yapılar, Mimarlık ve Ötesi – Sinan Logie

Kayıtsız Söyleşiler serisinin 12. söyleşisinde Bilgi Üniversitesi öğretim görevlisi Sinan Logie ile Akıṣkan Yapılar, Mimarlık Ve Ötesi üzerine konuşuyor olacağız. Etkinlik, 23 Kasım Çarşamba günü 14.00'da Bademlik yerleşkesinde yapılacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Kulübü olarak iki yıl önce başlattığımız Kayıtsız Söyleşiler serisinin 12. söyleşisi ile 2016 güz döneminde devam ediyor. 23 Kasım Çarşamba günü 14.00’da Bademlik yerleşkesinde gerçekleşecek söyleşide Bilgi Üniversitesi öğretim görevlisi Sinan Logie ile Akıṣkan Yapılar, Mimarlık Ve Ötesi üzerine konuşuyor olacağız.

Sinan Logie (Brüksel 1973): 1979’da Ankara sokaklarında Kaykay yaparak Kent ve Mimari konusunda ilk deneyimlerine başlayan Sinan Logie, 1998’de Brüksel Özgür Üniversitesi Victor Horta Mimarlık fakültesinden mezun oldu. “San Giovanni [email protected]ından Siber aleme” isimli mezuniyet tezi “Adrien Cools” ödülüne laik görüldü. Brüksel’de, l’Escaut mimarlık ofisiyle gerçekleştirdiği “Ursulines” Meydanı projesi 2007’de “Regles d’or de l’urbanisme” ödülünü kazandı. Belçika’da mobilya,mimari ve kentsel ölçekli projeler üzerinde deneyimlerini tamamladıktan sonra, 2011 yılında İstanbul’a yerleşerek Mimarlık ve Sanat üzerinde deneyimlerine devam ederek, 2013 yılında beri Bilgi Üniversitesinde lisans ve 2014’ten beri yüksek lisans stüdyolarında görev almakta.

Etiketler

Bir cevap yazın