İtalya, Supino’da Mimarlık Öğrencileri için Yaz Okulu

Çankaya Üniversitesi tarafından 17-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında Roma yakınlarında bir kasaba olan Supino'da düzenlenecek yaz okuluna son başvuru tarihi 12 Mayıs 2014.

“Cultivating Possibilities: Reclaiming and Speculating” başlığıyla düzenlenen ve Londra NG Mimarlık, Morola Belediyesi, Supino Agriturizm, Lazio Arkeoloji Derneği, Alcide Servi Enstitüsü, Nova Arcadia, Uluslararası Kent Planlama Derneği, Arkeolojik Peyzaj Tasarlama, Frosinone Sanat Akademisi’nin de desteklediği yaz okulu kapsamında seminerler ve workshoplar düzenlenecek. 

Katılım ücreti 200 Euro olan Mimarlık Yaz Okulu’nda yedi gün boyunca alınacak olan seminerler, workshoplar  ve tüm diğer yerel etkinlikler katılım ücreti kapsamındandır. 

Yaz okulu için farklı konaklama seçenekleri bulunmakla beraber, en uygun seçenek 1 hafta süre için için 100 Euro’dur ve kontenjan sınırlıdır. 

Workshopa katılmak isteyen öğrencilerin, en geç 12 Mayıs 2014 Pazartesi akşamına (bugün) kadar [email protected] adresine mail atmaları rica olunur. 

Yaz Okulu’na yüksek lisans öğrencileri de katılabilirler. 

Mimarlık Yaz Okulu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın