ISK Sodex 2014

ISK Sodex 2014 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, 7-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek.

Sektörün nabzi bu fuarda atacak…
HVAC sektöründeki gelinen son nokta. Tüm yenilikler, endüstriyel gelismeler 7 – 10 Mayıs 2014’de bu fuarda kendini gösterecek. Katilimcilar ile profesyoneller bu fuarda buluşacak, yeni iş iliskileri bu fuarda oluşacak.

Yeni ilişkiler kurabilmek için mükemmel firsat…
2012 yilinda düzenlenen ISK – SODEX fuarını yerli ve yabancı 82 bin 287 kişi ziyaret etti. Geçmiş yıllara göre yabancı ziyaretçi oranının yüzde 15 arttığı belirlendi. Uluslararasi platformda iliskiler kurabilmek için ISK – SODEX 2014 fuarı ayağınıza gelen mükemmel bir fırsat olacak.

ISK – SODEX markaniza prestij kazandirir…
Tüm sektörün katildigi böyle bir aktivitenin içinde olmak bile markanizin bilinirligine ve prestijine katkida bulunacaktir. ISK-SODEX fuarlarina katilmak markaniz için vazgeçilmez bir yatirimdir.

Ürünlerinizi tüketiciye bire bir tanitma firsati…
Rakipleriniz bu fuarda olacak ve ürünlerini tanitacak. Sizinde ürünlerinizi yüzyüze tanitmak ve rakip ürünlere karsi üstünlüklerini tüketiciye anlatabilmeniz için ISK-SODEX fuari mükemmel bir platform olacak.
Fuarin düzenlenecegi Istanbul Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi kompleksi içinde yer almaktadir.

ISK-SODEX 2014 fuari toplam 11 salonda yaklasik 55.000 m2 net alanda düzenlenecek.

Etiketler

Bir cevap yazın