Interdisipliner Söyleşiler: Mekan-Yaşam Biçimlenişi

"Interdisipliner Söyleşiler" serisinin 26 Mart Cuma akşamı 21:00’da Zoom üzerinden yapılacak etkiliğine, Ayça Yazıcı ve Ömer Yeşildal konuk olacak.

26 Mart Cuma akşamı 21:00’da herkesin katılımına açık olarak yapılacak etkinlikte, “Mekan-Yaşam Biçimlenişi” başlığı altında tasarım algısında farklı disiplinlerin etkisi, mekanı oluşturan etmenler, mekanın biçimlenişi ve daha birçok konu konuşulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin kurduğu Ortak Alan – Mekan Tasarımı ve Planlama Kulübü’nün evlerden düzenlediği Interdisipliner (ID) Söyleşiler Serisi, farklı disiplinlerin girdilerini özümseyerek mekan tasarımına çok yönlü ve özgürce bakmayı hedefliyor. Söyleşiler her hafta Zoom platformundan ya da Instagram canlı yayınları üzerinden yapılıyor.

Dönem içerisinde Nevzat Sayın, Doğan Hasol, Taleworlds Oyun Firması, DOT Tiyatro, Hakan Keleş, Sercan Tunalı, Sema Soygeniş, Serdar Kökçeoğlu gibi farklı mecralardan değerli isim ve kuruluşlarla üyelerini buluşturan kulübün söyleşilerine, Youtube ve Spotify kanalları üzerinden tekrar erişilebiliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın