İnşa Etmek

25 Şubat Perşembe akşamı saat 21:00'de Clubhouse üzerinden yapılacak olan "İnşa Etmek" başlıklı sohbetin moderatörlüğünü Aram Tufan üstleniyor. Etkinliğin konukları Nevzat Sayın, Ahmet Topbaş, Hasan Çalışlar, Kutluğ Ataman, Mevce Çıracı ve Eren Çıracı.

Palanga Sanat ve Mimarlık Çiftliği (PAAF) söyleşileri Clubhouse’ta devam ediyor. Erzincan’da bulunan ve tasarımı farklı mimarlar tarafından gerçekleştirilen Mehmet Ali Bey Palanga’sı hem mimari hem de tarım ve hayvancılık ekosisteminde birçok “ilk” uygulamaya sahne oldu. Ulusal ve uluslararası ödüllere de sahip olan Palanga projesine farklı fonksiyonlarda mekanlar tasarlayarak katkı sağlayan mimar ve sanatçılarla gerçekleşen söyleşilerde bu hafta “İnşa Etmek” konusu ele alınacak.

Moderatörlüğünü Aram Tufan’ın gerçekleştireceği söyleşiye Palanga projesinin yaratıcısı Kutluğ Ataman, projede yer alan KA Evi’nin mimarı ve Palanga projesinin kuratörü Hasan Çalışlar ve projeye katkı sağlayan mimarlardan Nevzat Sayın, Eren Çıracı & Mevce Çıracı ve Palanga mimari projelerin mühendisi Ahmet Topbaş konuk olarak katılacak.

Söyleşi, 25 Şubat Perşembe saat 21: 00’de Clubhouse’ta gerçekleşecek.

Etiketler

Bir cevap yazın