İMİB Doğal Taş Söyleşileri’nin Yeni Konuğu Salih Küçüktuna ve Seçkin Pirim

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) organizasyonu ile düzenlenen söyleşi serisinin 14 Aralık Salı saat 16:00’daki konuğu mimar Salih Küçüktuna ve sanatçı Seçkin Pirim olacak. Daha önce fiziksel bir mekanda yapılacağı duyurulan etkinlik, online olarak düzenlenecektir.

Yasemin Şener moderatörlüğünde düzenlenen, alanında uzman akademisyen, mimar ve tasarımcıların konuk olduğu İMİB Doğal Taş Söyleşileri, Arkitera’nın YouTube ve LinkedIn hesaplarında canlı olarak yayınlanıyor.

Söyleşi serisinin 14 Aralık Salı saat 16:00’daki konuğu mimar Salih Küçüktuna ve sanatçı Seçkin Pirim olacak. Sohbette, Louis Vuitton İstinyePark mağazasının cephesindeki doğal taş kullanımı üzerine konuşulacak.

Proje Hakkında

Ana girişten geçen müşteriler, mağazanın Louis Vuitton’un Damier deseninden ilham alan ve bir heykel niteliği taşıyan cephesiyle karşılanıyor. Cephe, Türk Limra Taşı kullanımı sayesinde antik Türk kentlerini anımsatan iki boyutlu amorf ve kıvrımlı bir forma dönüştürüldü. Bu malzeme aynı zamanda kadın deri ürünlerine ayrılan alanın tasarımına da dahil edildi.

Sohbeti aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Etiketler

Bir cevap yazın