I. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi

I. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 15 Mart Perşembe günü Dedeman İstanbul'da yapılacak.

MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim ve JNR Fuarcılık tarafından düzenlenen “I. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” 15 Mart Perşembe günü Dedeman İstanbul’da yapılacak.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründen çok sayıda önemli, konuşmacı ve konuğun yer alacağı zirvede; 2012 yılında gayrimenkul sektörünü etkileyen ve etkileyebilecek gelişmeler tartışılarak, sektörün sorunlarına çözüm önerileri getirilecek.

Platin sponsorluğunu TEKNİK YAPI HOLDİNG’in üstlendiği zirveye, gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen dernekleri (GYODER-İNDER-İMSAD-ULI) destek veriyor. YEŞİL GYO, FER YAPI, CEMA İNŞAAT, EGE YAPI, AKŞAN YAPI gibi gayrimenkul firmaları ve YAPI KREDİ BANKASI, SAP gibi sektörlerinin lider firmalarının ana sponsorluğunu üstlendiği zirvenin medya sponsoru ise BLOOMBERG HT olacak.

T.C ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın açılış konuşmasıyla başlayacak “I. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi”nde ülkemiz ekonomisini son derece yakından ilgilendiren 3 ana oturum yapılacak. BLOOMBERG HT Yayın Direktörü Prof. Dr. Kerem Alkin başkanlığında yönetilecek birinci oturumda; “Gayrimenkulde 2012 Ekonomik Görünümü” başlığı altında sektörü bekleyen fırsatlar, tehditler ve neler yapılması gerektiği tartışılacak.

1. ve 2. oturumun arasında AKŞAN YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şimşek özel oturumda “Türkiye’ de Yeşil Gayrimenkul Geliştirme, 35. Sokak Deneyimi” konusunu paylaşacak.

TEKNİK YAPI HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı ve İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım tarafından yönetilecek ikinci oturumun konu başlığı “Mütakabiliyet Yasası ve Gayrimenkul Sektörüne Etkileri”.

Öğle yemeğinden sonra gerçekleşecek “2012 yılında Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Sektörü” konu başlıklı üçüncü oturumu ise EGE YAPI Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı yönetecek. Zirvedeki oturumlarda sunum yapacak isimler ise şöyle:

YEŞİL GYO Genel Müdürü ve GYODER Başkanı – Işık Gökkaya,

FER YAPI Yönetim Kurulu Üyesi – Ramadan Kumova,

DUMANKAYA İNŞAAT Yönetim Kurulu Üyesi – Ali Dumankaya

İNANLAR İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı – Serdar İnan,

İMSAD Başkanı – Koramic Genel Müdürü, CEO – Hüseyin Bilmaç

AKŞAN YAPI Yönetim Kurulu Başkanı – Melih Şimşek

PWC – Ortak / Gayrimenkul Sektör Lideri – Ersun Bayraktaroğlu

TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü – Işıl Dinçer,

REIDIN Türkiye Avrupa İş Geliştirme Müdürü – Mete Varas

Zirve hakkında 0212 2199495 ve 0212 3558981 / 0532 3462179 nolu telefonlardan kayıt yaptırılabilecek detaylı bilgi alınabilecek.

Etiketler

Bir cevap yazın