GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları-03: Konut

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları'nın üçüncüsü, "Konut" üst başlığıyla 27 Ekim'de GROHE Live! Center Istanbul'da yapılacak.

GROHE Türkiye ve Arkitera Mimarlık Merkezi iş birliğinde mimarlara, tasarımcılara yönelik olarak düzenlenen GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları’nın üçüncüsü 27 Ekim Perşembe günü yapılacak.

“Daha İyi Bir Dünya Tasarla”

Bu sene Dünya Mimarlık ve Konut Günü’nün teması “Design a Better World / Daha İyi Bir Dünya Tasarla” olarak belirlenmiş, temanın alt açılımlarında “yaşam kalitesini arttırmak” özellikle vurgulanmıştı. Yaşam kalitesini artırmanın en önemli araçlarından birisi de farklı yaş, meslek, gelir grubuna ait kişilere, ayırt etmeksizin, kendi alım güçleri oranında yüksek nitelikli konutlar tasarlamak. Bundan yola çıkarak 27 Ekim’de yapılacak etkinlik serisinin üçüncü toplantısında “Barınma” teması üzerinden konut projeleri konuşulacak.

Konuşmacılar:

  • Gökhan Aktan Altuğ (TAGO Mimarlık)
  • Yelin Evcen-Gönül Ardal (Gönye Tasarım)
  • Ali Osman Öztürk (A Tasarım Mimarlık)
  • Cem Sorguç (CM Mimarlık)
  • Aydan Volkan (Kreatif Mimarlık)

Etkinlik programı:

19:00’da hoş geldin ikramı ve GROHE Live!Center turu ile başlayacak etkinlik, 20:00-21:15 arasında mimarların proje anlatımları ile devam edecek. Buluşma daha sonra bir parti ile sona erecek. Sınırlı sayıda izleyicinin katılacağı etkinliğe eventbrite üzerinden kayıt olmakta gecikmeyin.

Etiketler

Bir cevap yazın