Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları

Sertifika Programlarında yeni dönem 18 Ocak 2013'de başlıyor.

Gayrimenkul sektörünün hızlı büyümesine paralel yetişmiş insan kaynağı ihtiyacı da büyüyor. Gayrimenkul sektörünün yöneticileri ve yönetici adayları Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları ile mesleki gelişim olanağı buluyor ayrıca programlarla sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç yöneticiler kazandırılıyor.

Program neler sunuyor?
Sertifika Programlarında sektörün lider şirketlerine yön veren, dünyadaki sektörel eğilimleri izleyerek gayrimenkul sektörünün değişimine öncülük eden üst düzey yöneticiler, sektör akademisyenleri ve gayrimenkul hukuku, finansmanı, değerlemesi, sürdürülebilir proje geliştirilmesi gibi alanların başarılı profesyonelleri uzman olarak piyasanın güncel bilgilerini ve uygulamalarını paylaşıyorlar.

Derslerde uygulamaya yönelik temel bilgiler, eğitmenlerin sektördeki deneyimleri harmanlanarak ele alınıyor, katılımcılar güncel iş sorunlarını tartışma olanağını buluyorlar. Aynı zamanda derslerde ulusal ve uluslararası benchmark uygulamaları yapılıyor.

Neden Katılmalı?
Program katılımcıları, kentsel dönüşüm, gayrimenkul sektöründe pazar araştırmaları, proje geliştirme ve pazarlama, arazi seçimi, enerji etkin bina ve sürdürülebilir yerleşme birimi konsepti ile ilgili riskleri tanımlama ve yönetme, işbirliği oluşturma, paydaş analizi yapma, proje yönetim sürecinin etkili iletişimi, verimli kişisel planlama ve hedef belirleme alanlarında metodoloji öğreniyor, uzgörü kazanıyorlar.

Sertifika Programları ile katılımcılar sektörü bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma, süreçleri etkili ve verimli yönetme, etkili iletişim, kişisel planlama ve hedef belirleme yetkinliklerini geliştiriyor. Aynı zamanda sektör networklerini güçlendiriyor.

Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları
Akademide Gayrimenkul Sektörü ve ilişkili sektörlerdeki şirketlerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, genel katılıma açık, 18 ve 36 saatlik iki Sertifika Programı düzenleniyor:
Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğilimler Sertifika Programı
Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi Sürecinde Hukuk, Finansman, Değerleme ve Enerji Etkin Binalar Sertifika Programı

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi – 0212 533 65 32 /1219

Etiketler

Bir cevap yazın