Façade Roadmap

Delft Teknoloji Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ulrich Knaack, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nin "Archi-Design Talks/Mimarlık ve Tasarım Konuşmaları" kapsamında 10 Mayıs 2021 tarihinde saat 18:30’da, “Façade Roadmap” başlıklı sunumunu Microsoft Teams platformu üzerinden gerçekleştirecek.

Moderatörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Sinem Kültür’ün yapacağı konuşmada, cephelerde enerji depolama ve eklemeli imalat konularına yer verilecek. Microsoft Teams platformu üzerinden gerçekleşecek konferansın katılım linki etkinlik gününde instagram hesabında (profilde) duyurulacak.

“Delft Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde profesör olan Ulrich Knaack, aynı üniversitede Cephe Araştırma Grubu‘nu geliştirmiştir. Aynı zamanda, Darmstadt Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi‘nde profesör ve Facade Structures kürsü başkanıdır. Knaack, cepheler, yüksek binalar gibi temalarla disiplinler arası tasarım atölyeleri ve sempozyumlar düzenlemiştir ve birçok tanınmış referans kitabı ve makalenin yazarıdır.”

Etiketler

Bir cevap yazın