Eskiz Haller: Salgının Ortasında

TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen ve “Daha İyi Bir Kentsel Geleceğe Doğru” teması etrafında çeşitli etkinliklerle şekillenen çevrimiçi program kapsamında Hüseyin Yanar, Deniz Dokgöz ve Rafet Utku’nun konuşmacı olarak yer alacağı söyleşide salgın süreci ve eskiz üzerinde durulacak. Söyleşi, 9 Ekim Cuma İzmir Mimarlık Merkezi YouTube Kanalı’ndan canlı olarak yayınlacak.

Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından Dünya Mimarlık Günü ilan edilmiş olan Ekim ayının ilk Pazartesi gününü takip eden hafta her yıl TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi tarafından Mimarlık Haftası olarak kutlanıyor.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi Mimarlık Haftasında, Uluslararası Mimarlar Birliği’nin bu yıl için belirlediği “Daha İyi Bir Kentsel Geleceğe Doğru” teması etrafında çeşitli etkinliklerle şekillenen çevrimiçi program hazırladı.

Hüseyin Yanar, Deniz Dokgöz ve Rafet Utku’nun konuşmacı olarak yer aldığı söyleşide salgın süreci ve eskiz üzerinde durulacak. Söyleşi, 9 Ekim Cuma günü saat 20.00’da İzmir Mimarlık Merkezi YouTube Kanalı’ndan canlı olarak yayınlacak.

Etiketler

Bir cevap yazın