Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi Toplantısı 6: Askeri Gereçler

Toplantı 14 Mart 2012 Çarşamba günü Ankara'da Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde 10:00 - 13:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği’nin (ETMK) İstanbul Kalkınma Ajansı’nın mali desteği ile yürüttüğü, ‘Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi’ kapsamında düzenlediği sektörel toplantıların “Askeri Gereçler” konulu altıncı toplantısı düzenleniyor. ETMK üyesi endüstriyel tasarımcılar ile ‘Askeri Gereçler’ sektöründen üst düzey yöneticilerinin bir araya geleceği toplantı 14 Mart 2012, Çarşamba günü Ankara’da Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Toplantıda endüstriyel tasarımcıların ve askeri gereçler sektörü temsilcilerinin beklentileri masaya yatırılacak.

Toplantı kontenjanı 20 ETMK üyesi tasarımcı ve 20 firma yöneticisiyle sınırlı olduğundan katılım için kayıt yaptırmak gerekmektedir. Toplantıya kayıt yaptırmak için 13 Mart 2012, saat 13.00’e kadar 0549 280 80 79 numaralı telefondan irtibata geçilebilir.

Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi, İstanbul Kalkınma Ajansı 2010 yılı Kar Amacı Gütmeyen Kurumlara Yönelik Yaratıcı Endüstrilerin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir. Beyoğlu Belediyesi iştirakçi olarak, TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi), Arzum Elektrikli Ev Aletleri, Gürallar ArtCraft ve Ersa Ofis Mobilyaları da sektörel sponsorlar olarak projeyi desteklemektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın