Deneysel Aksonometrik Çizim Atölyesi

Kültür sanat alanında özgün üretimler yapan interdisipliner bir topluluk olan Sofart, Bilge Bal yürütücülüğünde deneysel aksonometrik çizim atölyesi düzenliyor.

Etkinlik çağrı metni ise şöyle:

“Katılımcılar ile birlikte Bilge Bal yürütücülüğünde, kağıdın iki yüzeyini ve bütün yönlerini kullanarak yapılacak deneysel aksonometrik çizim atölyesi için 30 Nisan Cumartesi 14.00’da Ka Atölye’de (Ankara) buluşuyoruz. Hem kağıdın hem de çizginin potansiyelini kullanarak bir tuzluk oyunu oluşturuyoruz. Çizeceğimiz, keşfedeceğimiz ve eğleneceğimiz bu etkinliğe katılım için tek şart aksonometrik çizim tekniğini biliyor olmanızdır. Kontenjan sınırlıdır. Etkinliğe biodaki linkten başvurabilirsiniz. Son başvuru: 27.04.2022 18:00

We are meeting with the participants at Ka Atölye (Ankara) on Saturday, April 30, at 14.00 for the experimental axonometric drawing workshop, which will be conducted by Bilge Bal, using both surfaces and all aspects of the paper. We create a game of ‘Paper Fortune Teller’ using the potential of both the paper and the line. The only condition for participation in this activity that we will draw, explore and have fun is knowing the axonometric drawing technique. Number of participants is limited. You can apply for the event from the link in the bio. Deadline: 27.04.2022 18:00”

YER: KA ATÖLYE ANKARA
30.04.2022 14:00-18:00

Başvurular için buradaki formun doldurulması gerekiyor.

 

Etiketler

Bir cevap yazın